SLAVNOSTNÍ TRIČKO

Máme pro vás připraven slavnostní vzor triček. Tiskneme přímo na místě.

TRIČKA SKLADEM

Váš oblíbený nositelný branding je nově na skladě. Nová grafika, retro edice a další letní merch z naší prodejny.

AKTUALIZACE : 30.05.2024

středa - svátek - prodejna otevřena

8. května - otevřeno

Na Rohozci od časných ranních hodin běží cyklistické závody pro nejmenší. Tak doražte.  Prodejna bude otevřena již od rána. Všeho je dostatek. Plný sortiment a samozřejmě nechybí pivo v akci.

svátek 1.květen

Vážení zákazníci. Na první svátek májový, bude prodejna uzavřena. Děkujeme, že zůstáváte s námi. Čtvrtek 2.5. standardní otevírací doba.
Aktualizace: 11.04.2024DĚTSKÝ MTB CUP

8. května 2024, Areál pivovaru Rohozec 

Zveme vás a vaše děti na vzrušující den plný cyklistiky a zábavy v krásném prostředí pivovaru Rohozec. Tento den není jen o závodech; je to příležitost pro vaše děti poznávat nová místa, zdokonalovat se v technice jízdy, vytrvalosti a především si užít nezapomenutelný den plný radosti a zábavy.
Aktualizace: 01.04.2024

Velký pátek

Velkým Pátkem startují Velikonoční sváteční dny. Čekají nás slunečné dny a tak lze očekávat žíznivý víkend. Tedy, naše prodejna zůstane na Velký Pátek 29. března otevřena. Věříme, že i v tento sváteční den uvítáte a využijete příležitosti k nákupu, třeba právě i rohozeckého speciálu Velikonočního ležáku. Zeleného pivka, vyrobeného právě pro tyto sváteční dny. Přejeme krásné prožití Velikonoc, s naším lahodným zeleným mokem.
26.03.2024